ВСЕ ПРО РЕЙТИНГ:

 

ТОП 100 БЛОГЕРІВ УКРАЇНИ 2019. РЕЙТИНГ ФАКТІВ ICTV

Сайт Факти ICTV п’ятий рік поспіль проводить унікальний проект Топ-100 блогерів України.Цього разу, окрім традиційного інтернет-голосування найкращого  автораобиратиме також і експертне журі, до складу якого увійдуть переможці минулого року і експерти в сфері  медіа та діджитал..

2019 рік довів нам усім, що інтернет-спільнота вміє і може впливати на вибір українців. Саме тому провідні блогери України зі сфер політики, соціальної сфери, лайфстайлу та інших змагатимуться за найвпливовіший статус у двох категоріях – Найкращий блогер України та Народний вибір.

ЯК МИ ФОРМУВАЛИ РЕЙТИНГ:

Цьогоріч ми запропонували Топ-блогерам, які брали участь у рейтингу 2018 року, скласти «десятку» своїх фаворитів. Факти ICTV опитали 100 блогерів та отримали більше 400 імен, з яких сформували Топ-100 блогерів 2019 року.

За правилами переможці минулого року не можуть брати участь у новому рейтингу, але вони входять до складу експертної комісії, яка визначає своїх переможців і даватиме 50% вкладу у рейтинг разом з відвідувачами сайту Факти ICTV.

Паралельно відбувається голосування у категорії Народний вибір, де ви можете запропонувати свою кандидатуру блогера. Зробити це можна тут.

ГОЛОСУВАННЯ:

1. Проголосувати можна лише один раз за одного блогера, але дозволяється голосувати й за інших блогерів або пропонувати свого автора до категорії Народний вибір.

2. До Народного вибору можна пропонувати авторів, які мають не менше 1000 підписників та пишуть самостійні тексти у соцмережах;

3. Голосування доступне лише з території України;

4. Забороняється здійснювати повторне голосування, власними діями або з залученням третіх осіб будь-яким чином, у тому числі з використанням технічних засобів, впливати на систему підрахунку голосів та результати голосування і визначення переможця з метою збільшення кількості голосів будь-кого з учасників рейтингу з порушенням цих Правил;

5. Забороняється реєструватися на сайті по кілька разів, у тому числі шляхом використання кількох аккаунтів у соціальних мережах, що належать одному користувачу; 

6. Факти ICTV залишають за собою право перевіряти і видаляти накручені голоси. Метою перевірки даних учасників голосування є протидія фальсифікації результатів голосування та заохоченню недобросовісних учасників голосування;

7. Редакція сайту залишає за собою право анулювати голоси блогера, якщо буде помічена будь-яка спроба фальсифікації голосів.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Голосування триватиме протягом одного місяця (з ____ по ___________ 2019 року).

Українці оберуть двох переможців:

- найкращого автора у категорії Топ-100 блогерів;

- найкращого у Народному виборі.

8. Урочисте оголошення результатів голосування в обох номінаціях пройде 15-17 жовтня.