GREEN CHALLENGE

Хочеш долучитися до збереження природи? Приєднуйся разом з Антоном Равицьким і МХП до флешмобу GREEN CHALLENGE! Участь в еко-флешмобі – це ще і шанс потрапити на церемонію нагородження премії «Кращого блогера країни».

GREEN CHALLENGE триватиме 21 день. Твоя мета – виконувати завдання від Антона та МХП не менше 7 днів і, можливо, саме ти увійдеш у 10-ку переможців та потрапиш на вручення. 

Взяти участь у флешмобі можна тут:
https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/
https://www.instagram.com/fakty_ictv/

ДЕНЬ 1: давай не користуватися пластиковими стаканчиками.

ДЕНЬ 2: відмовся від пластикових соломинок.

ДЕНЬ 3: давай хоча б на день відмовимось від друку на папері.

ДЕНЬ 4: починаємо сортувати сміття

День 5: бережи воду, вимикай її, коли чистиш зуби.

День 6: не користуйся вологими серветками або знайди їм альтернативу.

День 7: розкажи про свій досвід садіння дерева або, що хотів би посадити.

День 8: вимикай всі пристрої із розетки, які не потребують заряджання.

День 9: користуйся електротранспортом чи велосипедом, адже вони не забруднюють повітря.

День 10: користуйся багаторазовими пляшками для напоїв.

День 11: сортуй сміття та ділись своїми враженнями від еко-флешмобу

День 12: дізнавайся більше про те, як зменшити поганий вплив на природу

День 13: відмовся від пакетів та користуйся екоторбинками.

День 14: відтепер у тебе повинен бути не пакет з пакетами, а сумка з сумками.

День 15: використовуй екологічні багаторазові пляшки.

День 16: маркери та ручки після використання спалюють, тому користуйся олівцями, які є більш екологічними.

День 17: відмовся від чайних свічок, адже їхні підставки не переробляються.

День 18: не викидай речі - віддавай у соціальні магазини або ж обмінюй на барахолці.

День 19: не викидай батарейки, а віддавай на перероблення. \

День 20: один день на тиждень не користуйся транспортом, який забруднює повітря. 

День 21: не залишай звичку бути екологічно свідомим та заохочуй інших.

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ Акції

«GREEN CHALLENGE» у соціальних мережах Facebook та Instagram

1. Замовник/Організатор/Виконавець Акції, територія та строки проведення Акції «GREEN CHALLENGE» у соціальних мережах Facebook та Instagram, терміни і поняття.

1.1. Замовником Акції «GREEN CHALLENGE» у соціальних мережах Facebook та Instagram (надалі — Акція) є ПрАТ «Миронівський Хлібопродукт» (ідентифікаційний код юридичної особи 25412361, місцезнаходження: 08800, Київська обл., Миронівський район, місто Миронівка, вул. Елеваторна, буд.1), надалі — «Замовник».

1.2. Виконавцем та Організатором Акції є ТОВ «СЛМ Новини» (ідентифікаційний код юридичної особи 42779505, місцезнаходження: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 11), надалі — «Виконавець/Організатор».

1.3. Мета проведення Акції: формування та підтримка обізнаності споживачів про ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», а також залучення інтернет-аудиторії до збереження планети та бережливого ставлення до природи.

1.4. Загальний період проведення Акції з «6» вересня 2019 року з 16 години 30 хвилин за київським часом по «6» жовтня 2019 року по 23 годину 59 хвилин за київським часом включно. «8» жовтня серед Учасників Акції, які виконають усі умови Акції, будуть визначені Переможці Акції, які отримають право на отримання Заохочення. Переможці будуть оголошені «8 » жовтня 2019 року о 15 годині 00 хвилин.

1.5. Акція проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованих територій України, на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження (частини Донецької та Луганської областей, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) (далі — «Місце проведення Акції»). Акція проводиться в електронному вигляді на сторінці Виконавця/Організатора у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ та Instagram https://www.instagram.com/fakty_ictv/

1.6. Переможець – Учасник Акції, що отримав право на Заохочення відповідно до Розділу 4 даних Правил.

1.7. Заохочення – винагорода, яка надається Замовником Учасникам, що стали переможцями Акції.

1.8. Сторінка спільноти бренду (Сторінка спільноти, Спільнота) – https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ або https://www.instagram.com/fakty_ictv/

1.9. Резервний список – це список учасників Акції (які виконали всі умови Офіційних правил Акції), що сформований за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org із числа всіх учасників Акції, окремо для мережі https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ та https://www.instagram.com/fakty_ictv/. Резервний список складається із 3 осіб, порядкові номери з 11 по 13.

1.10. Резервний переможець Акції – Учасник Акції, який був віднесений до Резервного списку і став Переможцем Акції.

1.11. Претендент на отримання Заохочення – учасник Акції, що виконав умови, передбачені Розділами 2,3 цих Правил.

2. Умови участі в Акції.

2.1. Учасниками Акції можуть бути громадяни України, які проживають на території України та досягли повноліття (18 років), та які ретельно дотримуються виконання всіх умов Акції, зазначених в цих Правилах (надалі — «Учасник» або «Учасники»), мають відкриту персональну сторінку в соціальній мережі Facebook та/або Instagram, що налічує не менше 10 підписників/друзів та створена не пізніше ніж за 1 календарний місяць до початку Акції.

2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

2.2.1. особи, яким на момент заповнення анкети ще не виповнилось 18 років;

2.2.2. особи, що не є громадянами України;

2.2.3. працівники Виконавця/Організатора, що беруть участь в проведені або підготовці Акції;

2.2.4. недієздатні особи.

2.3. Надання Учасником даної Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Замовника та Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення передбачене умовами Акції, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.

2.4. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:

2.4.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

2.4.2. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомірність та добросовісність участі такого Учасника в Акції.

3. Виконання Учасником необхідних дій

3.1. Для того, щоб стати учасником Акції потрібно відповідати вимогам, передбачених п.2.2 цих Правил та виконати наступні дії:

3.1.1. Зайти на сторінку спільноти бренду в Facebook https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ та/або https://www.instagram.com/fakty_ictv/ в соціальній мережі Instagram.

3.1.2. Ознайомитись з Правилами Акції, які розташовані в Замітках на офіційній сторінці https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/

3.1.3. Вподобати конкурсну публікацію на сторінці «Факти ICTV» у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ або на сторінці спільноти «Факти ICTV» https://www.instagram.com/fakty_ictv/ в соціальній мережі Instagram та розмістити в коментарях під публікацією або на своїй особистій сторінці коментар або фото або відео фіксацію виконання однієї з щоденних умов участі у Акції з хештегом #GREENCHALLENGE

3.1.4. На час проведення Акції Учасник повинен мати відкритий профіль в соціальній мережі Facebook або Instagram, з можливістю перегляду сторінки усіма користувачами соціальної мережі.

3.1.5. Приймаючи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує, що ознайомлений з Правилами даної Акції та надає Організатору/Виконавцю/Замовнику свою згоду на обробку його персональних даних (використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), електронної адреси, іншої особистої інформації з його профілю) в Спільноті «Факти ICTV» в соціальній мережі Facebook та/або Instagram, або інших матеріалів про нього з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, які не порушують чинного законодавства України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, у тому числі використання контенту Учасника без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником/Виконавцем/Організатором та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

4. Порядок визначення переможців Акції

4.1. Переможці по закінченню Акції визначаються за результатами випадкового вибору за допомогою сервісу https://www.random.org/ серед усіх Учасників, хто виконав умови Акції не менше 7 разів протягом усії Акції передбачені Розділом 2 цих Правил.

4.2. За результатами проведення Акції буде визначено 10 (десять) Переможців для отримання Заохочення - 5 (п’ять) переможців в соціальній мережі Facebook та 5 (п’ять) в соціальній мережі Instagram, які виконають всі дії, передбачені п 3.1.4. Переможцями в соціальній мережі Instagram та Facebook не можуть бути одні і ті ж самі особи. Тобто, один і той самий учасник не може стати Переможцем в Акції одночасно в двох соціальних мережах Facebook і Instagram.

4.3. Результати визначення Переможців Акції за допомогою сервісу random.org фіксуються Виконавцем та відображаються на офіційних сторінках спільноті бренду Facebook та Instagram, що будуть опубліковані не пізніше наступного дня після закінчення Акції.

4.4. Замовник/Виконавець/Організатор Акції залишають за собою право збільшувати або зменшувати кількість Переможців Акції.

4.5. Кожен Переможець має право лише на одну одиницю Заохочення.

5. Заохочувальний фонд Акції

5.1. Заохочувальний фонд Акції включає в себе наступні Заохочення:
- запрошення на церемонію нагородження премії Кращий блогер країни (Топ 100 блогерів Факти ICTV) - 5 (п’ять) для проведення Акції в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Fakty.ICTV/ та/або 5 (п’ять) для проведення Акції в соціальній мережі Instagram https://www.instagram.com/fakty_ictv/.

5.2. Під Заохоченням мається на увазі право на придбання Заохочення за 1 грн. з ПДВ. Кількість Заохочень обмежена.

5.3. Опис та характеристика Заохочень (склад, вага, розмір, зовнішній вигляд тощо) визначаються Замовником самостійно та можуть бути змінені без попередніх повідомлень. Заохочення може також відрізнятися за формою та кольором від зображення в електронних та друкованих матеріалах.

5.4. Заохочення можуть бути отримані Переможцями Акції тільки за умови виконання даних Правил.

5.5. Заохочення надає Організатор/Виконавець.

6. Отримання заохочень Акції

6.1. Якщо Учасник став Переможцем, він повинен протягом 3 (трьох) календарних днів з дати оголошення Переможців, які отримали право на Заохочення згідно п. 4, надати Замовнику документи/інформацію на електронну адресу [email protected], а саме:

6.1.1. П.І.Б.

6.1.2. скановану копію першої сторінки паспорта громадянина України; копія паспорта повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;

6.1.3. скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер); копія повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора. Якщо Учасник Акції через свої релігійні або інші переконання відмовився від прийняття ідентифікаційного номера, такий Учасник має надати скановану копію сторінки паспорта із відповідної відміткою.

6.1.4. заповнити адресу в форматі: населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, індекс, номер відділення нової пошти;

6.1.5. контактний (мобільний) номер телефону;

6.1.6. посилання на власний профіль в соціальній мережі Facebook та/або Instagram;

6.2. Заохочення (перелік яких зазначений у п.5.2 даних Правил) надсилається Переможцям Акції, які виконали усі умови цих Правил, поштовою службою на відповідне поштове відділення за вказаною адресою, які Переможець надав згідно п.6.1 цих Правил. Заохочення надсилається протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту отримання необхідних документів та інформації від Переможця Акції, силами та за рахунок Замовника. Податковим агентом (відповідальним за оподаткування подарунків, що їх отримують Переможці Акції) в розумінні податку на доходи фізичних осіб та військового збору є Замовник Акції.

6.3. Учасники/Переможці Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації Замовнику.

6.4. Після отримання документів/інформації згідно п.6.1 цих Правил, Замовнику перевіряє надані Переможцем документи та інформацію. Інформація про підтвердження або ж відхилення наданих Переможцем документів та інформації повідомляється йому шляхом індивідуального повідомлення в соціальній мережі Facebook або Instagram, на власну електронну пошту через яку Учасник зареєструвався, не пізніше, ніж за 1 (один) календарний день з моменту розгляду Замовником. У разі виявлення некоректності наданих Переможцем документів та інформації (хоча б по одному із підпунктів п.6.1. цих Правил) право на отримання Заохочення таким Переможцем може бути відхилено. Якщо Замовнику буде необхідно уточнити певну інформацію щодо Переможця, час розгляду документів та інформації збільшується до моменту відповіді Переможця та надання ним необхідної інформації, але не довше, ніж 10 (десять) календарних днів.
Заявка Учасника Акції може бути відхилено у наступних випадках:
- переможець надав документи та інформацію не у відповідності до положень п.6.1. даних Правил;
- при недотриманні умов даних Правил.

​6.5. У разі неможливості отримання Заохочення Переможцем Акції з причин, що не залежать від Замовника, в тому числі, через збої у роботі поштових служб, служб зв’язку, комп’ютерних систем, а також у разі виникнення форс-мажорних обставин: надзвичайної і непереборної сили, дія якої може бути викликана винятковими погодними умовами та/або стихійним лихом (ураган, буря, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, землетрус, пожежа, просідання і зсув ґрунту тощо); або непередбачених ситуацій, що відбуваються незалежно від волі і бажання однією зі сторін (війна, теракти, блокада, страйк, антитерористична операція, окупація територій, тощо), Замовник звільняється від виконання своїх зобов’язань на час дії зазначених обставин, а таке Заохочення використовується Замовником на власний розсуд.
Під час визначення Переможця Акції, який отримає Подарунок, формується Резервний список із Учасників Акції, які матимуть право на отримання Подарунку в разі неможливості вручення або/та відмови від них Учасників Акції, які були першочергово визначені як Переможці Акції.

У разі вiдсутностi у Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Замовника, Замовник не сплачує Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку.

У випадку неотримання Подарунку Переможцем Акції, він переходить до Резервного Переможця Акції, який йде першим (наступним) у Резервному списку, тобто до Учасника Акції під номером 3. Такий Резервний Переможець стає Переможцем Акції і до нього застосовуються вимоги цих Правил.

6.6. Замовник має право відмовити у видачі Заохочення Переможцю, якщо такий Переможець не виконав умов цих Правил. При цьому такий Переможець не має права на одержання від Замовника будь-якої компенсації.

6.7. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності стосовно подальшого використання наданих Заохочень Переможцям після їх одержання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, за неможливість Переможця скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

6.8. Не дозволяється використовувати логотип Замовника, в тому числі Сайт та офіційні сторінки спільноти бренду в незаконних цілях, особливо розміщувати або розсилати інформацію наклепницького, такого, що ганьбить, або образливого характеру в відношенні як до конкретної особи, так і групи осіб.

6.9. При користуванні Сайтом та офіційними сторінками спільноти ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (Замовника) та ТОВ «СЛМ Новини» (Організатора/Виконавця) Учасникам Акції забороняється використовувати матеріали, які: містять або посилаються на віруси та інші шкідливі програми та файли, які здатні порушити нормальну роботу комп'ютерного обладнання або програмного забезпечення; порушують авторські або суміжні права третіх осіб; містять будь-які еротичні чи порнографічні зображення або тексти; розпалюють міжнаціональну, расову чи релігійну ворожнечу, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження з тваринами; ображають інших користувачів та/або носять непристойний характер; іншим чином порушують чинне законодавство України. У разі виявлення вищенаведеної інформації, контент буде блокуватися модератором. Крім цього, учасникам Акції не дозволяється використовувати торгові марки, правовласником яких є ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та ТОВ «СЛМ Новини».

7. Права Організатора Акції

7.1. Організатор Акції має право відмовити Учаснику Акції в участі, у випадку, якщо персональна сторінка Учасника Акції в соціальній мережі Facebook та/або Instagram буде визнана недостовірною, тобто з’ясується той факт, що інформація про Учасника в профілі відрізняється від наданої ним відповідно до п. 6.1. Правил.

7.2. Організатор може відмовити в наданні Заохочення та позбавити права отримати відповідне Заохочення обраному, згідно з цих Правил, Переможцю Акції який не надав згідно з п.6.1 цих Правил необхідну інформацію та/або надав неправдиві або неповні дані.

7.3. Організатор має право збільшити загальну кількість заохочень Акції або включити в Акцію додаткові заохочення, не передбачені цими Правилами, про що Організатор повідомляє шляхом розміщення інформації на офіційні сторінці Організатора в соціальній мережі Facebook та/або Instagram.

7.4. Організатор у випадках, встановлених цими Правилами, може визначати резервний список осіб, що можуть стати Переможцем Конкурсу за умови настання випадків, встановлених цими Правилами.

8. Обов’язки Виконавця та Замовника

8.1. Виконавець зобов’язується провести Акцію у порядку, передбаченому цими Правилами.

8.2. Замовник передає Заохочення Переможцям Акції, що виконали всі умови, відповідно до цих Правил Акції.

9. Інше

9.1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним з метою участі в даній Акції інформації (а саме, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу третім особам).

9.2. Обробка персональних даних Учасників Акції шляхом збору, систематизації, накопичення, зберігання, оновлення, зміни бази персональних даних відбувається в межах і спосіб встановлений Законом України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 року.

9.3. Приймаючи участь в Акції кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації, його особистих даних Організатором/Виконавцем, з маркетинговою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього (у разі надання учасником письмової згоди) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його ім’я та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією (в тому числі, право на транскордонну передачу), часом та способом використання, та вказане використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю учасників Акції, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора/Виконавця і використовуються без будь-якого відшкодування Учасникам. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору/Виконавцю.

9.4. Персональні дані учасників Акції будуть використовуватися виключно Виконавцем або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї Акції та виключно в рамках проведення Акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цією Акцією. Відносно всіх персональних даних, наданих учасниками Акції, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 року.

9.5. Правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором/Виконавцем Акції протягом усього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором/Виконавцем Акції та оприлюднення на веб-сайті. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на сторінках спільноти.

9.6. Організатор/Виконавець залишає за собою право призупинити або припинити дію Акції в будь-який час, повідомивши про це учасників Акції не пізніше, ніж за 14 календарних днів шляхом розміщення відповідної інформації на сторінках спільноти.

9.7. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Виконавця будь-якої компенсації.

9.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких невирішених питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на сторінках спільноти.

9.9. Факт участі в Акції автоматично означає ознайомлення і повну згоду Учасника з Правилами та умовами проведення Акції. Учасник Акції має право відкликати свою згоду, направивши підписане письмове повідомлення про відкликання за адресою: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 11, на ім’я Організатора або електронного відкликання шляхом надсилання особистого повідомлення в соцмережі чи на електронну пошту Організатора Акції.

При відмові від участі в Акції його дані автоматично виключаються зі списку Учасників.

9.10. Замовник/Виконавець не компенсує Учасникам Акції вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Замовник/Виконавець не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації пов'язаної з сервісами спільнот і має цінності для Учасника Акції, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку.

[1] Населені пункти, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.