Марія Єфросініна
Lifestyle

Марія Єфросініна

Підписників:
396 000

Телеведуча, акторка, громадський діяч, голова опікунської ради Благодійного фонду Твоя Опора, почесний посол Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Марія активно займається благодійністю. Фонд Твоя опора з пов'язаним проектом Charity Weekend допомогають із закупівлею обладнання та медикаментів для ефективного лікування складних патологій новонароджених у державних лікарнях України.

Засновниця Фонду Маша, який спільно з Інститутом когнітивного моделювання та Товариства Червоного Хреста України розпочали інформаційну кампанію щодо протидії домашньому насильству. Вже працює онлайн-щоденник Мені здається та запущено Viber-канал Stop Abuse Ukraine. У 2018 році Марія стала почесним послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Брала участь у благодійному фотопроекті Щирі, присвяченому українському національному костюму та його популяризації. Усі кошти від продажу календарів з моделями у традиційних костюмах передали Київському військовому шпиталю для лікування поранених на фронті бійців.

На YouTube-каналі є декілька проектів: Іспит на відвертість, Про них всі говорять та Питання-відповідь. Найпопулярніший - Іспит на відвертість, в якому Марія розмовляє з відомими людьми країни: акторами, спортсменами, телеведучими, артистами та іншими. Незвичайний формат дозволяє створити портрет героя, розкриваючи його для багатьох глядачів з іншого боку. В Instagram - висвітлює свою громадську діяльність та суспільні проблеми. Корисно та важливо.