ВСЕ ПРО РЕЙТИНГ:

ТОП 100 БЛОГЕРІВ УКРАЇНИ. РЕЙТИНГ ФАКТИ ICTV

Вперше в Україні новинний сайт «Факти ICTV» визначить найавторитетнішу сотню блогерів. Рейтинг «ТОП-100 блогерів» стартує 4 квітня і триватиме протягом року, нагородження найкращих відбудеться 9 лютого 2017, в День безпечного інтернету. 

Голосування проходитиме у кілька етапів:

1. Квітень - обираємо #Бізнес-блогерів

2. Травень - голосуємо за #Веселих блогерів

3. Червень - #ІТ-блогери

4. Липень - кращі #LifeStyle-блогери

5. Серпень - виберемо #Зірок-блогерів

6. Вересень - голосуємо за #Відеоблогерів Ютуба

7. Жовтень - блогери, які пишуть про #АТО

8. Листопад - автори-оптимісти у номінації #Перемога

9. Грудень - визначимось, хто кращий #Політик-блогер

10. Протягом року (квітень-грудень) - голосуємо за тих, кого запропонує сама інтернет-аудиторія у категорії #Народний вибір

ГОЛОСУВАННЯ:

1. У перший тиждень місяця ми відкриваємо голосування за блогерів однієї категорії. У вас є 30 днів, щоб визначитися, хто ж є найкращим блогером у цій номінації.

2. Проголосувати можна лише 1 раз за одного автора в категорії, але можна голосувати за інших авторів або пропонувати свого блогера до #Народного рейтингу.

3. У кінці кожного місяця автор, який набрав найбільшу кількість голосів, автоматично стає переможцем у своїй категорії.

4. До #Народного рейтингу можна пропонувати авторів, які мають не менше 1000 підписників/друзів та пишуть самостійні тексти у соцмережах. 

5. Голосування доступне лише з території України.

6. Забороняється здійснювати повторне голосування, власними діями або з залученням третіх осіб будь-яким чином, у тому числі з використанням технічних засобів, впливати на систему підрахунку голосів та результати голосування і визначення Переможця з метою збільшення кількості голосів будь-кого з Учасників Конкурсу з порушенням цих Правил. 

7. Забороняється реєструватися на сайты по декілька разів, у тому числі шляхом використання декількох аккаунтів у Соціальних мережах, що належать одному користувачу. 

8. Метою перевірки даних учасників голосування є протидія фальсифікації результатів голосування та заохочення недобросовісних учасників голосування.

 

ЯК МИ ФОРМУВАЛИ РЕЙТИНГ

1. У рейтинг не потрапили аккаунти, які ведуть прес-служби.

2. У топ-10 редакція Факти ICTV відібрала блогерів за кількома параметрами:

  • блогер має бути експертом у своїй сфері 
  • найбільша кількість підписників
  • активність сторінки. 

3. Топ-10 у категоріях #Бізнес, #Політики, #Зірки, #АТО, #Перемога, #ІТ, #LyfeStyle формуються на базі рейтингу у Facebook. #Веселі блоги - враховується популярність у Facebook і Twitter. #Відеоблогери обрані із рейтингу популярності YouTube. #Народний вибір формується за заявками читачів.

4. У категорію #Перемога потраплять блогери, які фактично у будь-якій події бачать #Перемогу або ж у їхній стрічці переважають позитивні пости про ситуацію в Україні.