Олександр Меламуд
13

14 275 підписників (станом на 04.04.2016)

732 лайки (у середньому на пост)

50 репостів (у середньому на пост)

Топ-пост у 2016 році

Несколько лет тому назад хороший знакомый попросил взять на работу свою дальнюю родственницу. Я отправил её в один и...

Опубликовано александром меламудом 1 февраля 2016 г.

Співвласник ТРЦ Dream Town критичний до влади і нового часу. Користувачі соціальних мереж люблять мільйонера за його прямолінійні висловлювання і вірші без кордонів: якщо пішло - то пішло, нічого приховувати.

Олександр Меламуд уміє відпочивати та із задоволенням висвітлює все у стрічці в Facebook. Публіка так само цінує прекрасну «фішку» бізнесмена - з сатирою висловлюватися про владу і звертатися до анекдотів, щоб роз'яснити якусь серйозну політичну ситуацію.
Мільйонер володіє унікальною здатністю чергувати сатиричні, смішні пости з благодійною інформацією, ініціатором якої часто є сам.

Найкраще про Меламуда в Facebook написав він сам:

- Мене розчулює віртуальна перепалка. Напише хто-небудь у коментах, мовляв, ватник. Я не готовий грати з цими товаришами у гру "дурень-сам дурень". Блокую, але питання не в тому, що ми робимо, а в потенційних можливостях. Якщо грубіянить чоловік, то йому можна у відповідь нагрубити, потішивши своє самолюбство, забанити або навіть знайти і відрізати яйця. А що робити, якщо грубіянить жінка? Адже немає навіть потенційної можливості нагрубити у відповідь або що-небудь відрізати. Жінка - це святе. Значить, вона перемогла вже у півфіналі. Я беззахисний перед прекрасною половиною людства.

ПЕРЕМОЖЦІ ГОЛОСУВАННЯ

Бізнес
Геннадій Балашов
782
Веселі блоги
Олексій Дурнєв
92
IT
Макс Нефьодов
88
Lifestyle
Дмитро Комаров
1380
Зірки
Святослав Вакарчук
1814
Відеоблогери
Vitalino1980
120
АТО
Юрій Бірюков
445
Перемога
Павло Клімкін
62
Політика
Володимир Парасюк
150
Народний вибір
Віктор Литовченко
7139